Kalipso O'Neill Reactor II 3/2mm täispikk

Tootekood: 5040.XS

109,00€

* Hind püsikliendile.
Toode kohal: Pirita
Kaup kätte pakiautomaadist ja kulleriga varasemalt 23.08.2019

Toode lisatud ostukorvi

Lisa ostukorvi
Toode ei ole hetkel laos ja pole seetõttu saadaval.
Ostusoovi korral jäta oma e-mail. Teavitame sind, kui toode on meie poodides saadaval.

Reactor seeria kalipsod kasutavad O'Neill eksklusiivset FluidFlex™ materjali õlgadel ja varrukatel, täielikult reguleeritavat tihendatud kaelaosa ja Krypto põlvepehmendusi ning YKK lukke. Kõik, mida võiks soovida lihtsamalt kalipsolt.

Tehniline info:

Flatloc õmblused - kõige populaarsem õmblustehnika, kus kasutatakse 4 nõela ja 6 niiti ning kus neopreentükid laotakse üksteise peale ning need õmmeldakse kokku. Sellised õmblused on väga tugevad ja mugavad, kuna need on tasased, kuid kuna tegemist ei ole tihendatud õmblusega, pole see mõeldud kasutamiseks väga külmades ilmastikuoludes.

Üks takjakinnitusega kaelakrõps - täielikult reguleeritav kinnitus, ja kogu kaelaosa on seest 360º pehmest siledast vahust ning hõõrdumiskindla sileda servaga äärega.

Strateegilised õmblusteta liikuvad kohad - ergonoomilised ja õmblusteta kaenlaosad, mis võimaldavad piiramatut liikumist ja vähendavad lööveohtu. Paindlik ja ainulaadne disain, mis kasutab minimaalset õmbluspaigutust mugavuse tagamiseks.

Krypto põlvepadjad - kulumiskindlad, kõrge ulatusega neopreenist paneel, millel on ergonoomiline kujundus mugavaks vastupidavusek, mille paindlik ja ainulaadne disain kasutab laiendatud põlvepatja täiendavaks vastupidavuseks.

Tootekoodi lõpu põhjal (XS, S, M, jne) on võimalik vaadata suuruste tabelist täiendavat suurusteinfot! Suuruste tabel on viimane toote pilt.