/>

Tarne

Pakume Sulle meie veebilehel ja kauplustes järgnevaid tarnevalikuid:


PAKIAUTOMAAT

Kui ostusumma on üle 59€, on tarne Smartposti või DPD pakiautomaati Eesti siseselt TASUTA.
Suuremõõdulised, ohtlikud või rasked kaubad, mis ei võimalda pakiautomaadi kasutamist, neile tasuta transport ei laiene.​

Omniva pakiautomaat:

 • Eesti - hind 3,99€; Kaup toimetatakse Sinu poolt valitud pakiautomaati 1-3 tööpäeva jooksul alates tellimuse või arve tasumisest ja laekumisest meie kontole. Sõnum paki saabumisest edastatakse Sinu mobiilile.
 • Läti - hind 7,99€; Kaup toimetatakse Sinu poolt valitud pakiautomaati 3-5 tööpäeva jooksul alates tellimuse või arve tasumisest ja laekumisest meie kontole. Sõnum paki saabumisest edastatakse Sinu mobiilile.
 • Leedu - hind 8,99€; Kaup toimetatakse Sinu poolt valitud pakiautomaati 3-5 tööpäeva jooksul alates tellimsue või arve tasumisest ja laekumisest meie kontole. Sõnum paki saabumisest edastatakse Sinu mobiilile.

SmartPost pakiautomaat:

 • Eesti - hind 3,99€; Kaup toimetatakse Sinu poolt valitud pakiautomaati 1-3 tööpäeva jooksul alates tellimuse või arve tasumisest ja laekumisest meie kontole. Sõnum paki saabumisest edastatakse Sinu mobiilile.
 • Soome - hind 15,00€; Kaup toimetatakse Sinu poolt valitud pakiautomaati 3-5 tööpäeva jooksul alates tellimuse või arve tasumisest ja laekumisest meie kontole. Sõnum paki saabumisest edastatakse Sinu mobiilile.

DPD pakiautomaat:

 • Eesti - hind 3,99€; Kaup toimetatakse Sinu poolt valitud pakiautomaati 1-3 tööpäeva jooksul alates tellimuse või arve tasumisest ja laekumisest meie kontole. Sõnum paki saabumisest edastatakse Sinu mobiilile. 
 • Läti - hind 5,39€; Kaup toimetatakse Sinu poolt valitud pakiautomaati 2-5 tööpäeva jooksul alates tellimuse või arve tasumisest ja laekumisest meie kontole. Sõnum paki saabumisest edastatakse Sinu mobiilile. 
 • Soome - hind 18,00€; Kaup toimetatakse Sinu poolt valitud pakiautomaati 2-5 tööpäeva jooksul alates tellimuse või arve tasumisest ja laekumisest meie kontole. Sõnum paki saabumisest edastatakse Sinu mobiilile. 

KULLER

DPD kuller:

 • Eesti hind 7,99€; kuller toimetab kauba Sinu poolt määratud aadressile järgmisel/ülejärgmisel tööpäeval alates tellimuse või arve tasumisest ja laekumisest meie kontole. 
 • Läti - hind 19,00€; kuller toimetab kauba Sinu poolt määratud aadressile järgmisel/ülejärgmisel tööpäeval alates tellimuse või arve tasumisest ja laekumisest meie kontole. 
 • Leedu - hind 19,00€; kuller toimetab kauba Sinu poolt määratud aadressile 2-4 tööpäeva jooksul alates tellimuse või arve tasumisest ja laekumisest meie kontole. 
 • Soome - hind 19,90€; kuller toimetab kauba Sinu poolt määratud aadressile 2-4 tööpäeva jooksul alates tellimuse või arve tasumisest ja laekumisest meie kontole. 

TULEN ISE JÄRGI

Peale tellimuse või arve tasumist on võimalik kaubale ise esindusse järgi tulla. Kontakt
Tallinn Tondi esinduses paneme sinu paki võimalusel poe ees olevasse 24/7 avatud pakiautomaati - paki saab kätte sms sõnumiga saadetava koodiga.

Tarne teistesse EU ja EMP riikidesse: võta meiega ühendust info@meremaailm.ee

Kauba tagastamise kohta loe siit


NB! müüja vastutus kauba eest lõpeb kauba üleandmise hetkest kliendile või transpordi ettevõttele.(VÕS § 209 lg 4;VÕS § 214 lg 4)