Tarne ja maksetingimused

Kui soovid tellida meilt tooteid interneti kaudu, saad abi siinolevalt lehelt.
Samuti saad ka kogu tootevalikuga, mis on laos, tutvuda meie kaupluses Masti 17, Tallinn ning soetada tooteid kohapealt kaardiga või sularahas makstes.

Tellimuse saab esitada, lisades kauba Ostukorvi või läbi e-maili: info@meremaailm.ee . Läbi Ostukorvi tellides saad arve e-maili teel koos pangalink`iga, nii on ostu eest tasumine lihtne ja mugav, ning tellitud kaup jõuab kiiremini sinuni.
Läbi e-maili tellides - lisa tellitav kaup ja kogus, arve saaja, kohaletoimetamise aadress ja kontakt nr. Tellitud kauba kohale toimetamisel on valida mitme variandi vahel:

1.) Omniva kuller toimetab Teie poolt määratud aadressile järgmisel/ülejärgmisel tööpäeval alates arve tasumisest ja laekumisest meie kontole .

2.) SmartPost pakiautomaat. Kaup toimetatakse Teie poolt valitud pakiautomaati hiljemalt ülejärgmisel päeval. Sõnum paki saabumisest edastatakse Teie mobiilile.

3.) Omniva pakiautomaat. Kaup toimetatakse Teie poolt valitud pakiautomaati hiljemalt ülejärgmisel päeval. Sõnum paki saabumisest edastatakse Teie mobiilile.

*müüja vastutus kauba eest lõpeb kauba üleandmise hetkest kliendile või transpordi ettevõttele.(VÕS § 209 lg 4;VÕS § 214 lg 4)